• −20%

Arnidol Sun

15,50 €
12,40 € Sutaupote 20%
Su mokesčiais

Arnidol® sun yra arnikos žiedų ir taukmedžio sviesto derinys su mineraliniais saulės filtrais, kurie turi tiesioginį barjerinį poveikį ir neįsigeria į odą. Dėl išskirtinio šių veikliųjų medžiagų derinio, Arnidol sun užtikrina labai aukštą apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių bei drėkinimą, o tai ypač svarbu jautriai odai. SFP 50+

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Saugumo politika

 

Pristatymo politika

 

Grąžinimo politika

ARNIKA
Tai Vidurio ir Pietų Europoje aptinkamas augalas. Jis turi geltonus žiedus, kurie dėl teigiamų savybių odai yra svarbiausia augalo dalis. Arnika minkština, drėkina ir ramina odą.

MINERALINIAI FILTRAI SU ATSPINDINČIUOJU EFEKTU 
Mineraliniai filtrai užtikrina greitą apsaugą, todėl kremo nereikės tepti prieš 30 minučių. Dėl atspindinčiojo efekto, saulės spinduliai neturės neigiamos įtakos jūsų vaiko odai, be to, skirtingai nei cheminiai filtrai, mineraliniai nėra absorbuojami per odą.

TAUKMEDŽIO SVIESTAS
Taukmedžio sviestas gaunamas spaudžiant taukmedžio riešutus. Naudojamas kosmetikoje dėl naudingų odai savybių. Jo intensyvi maitinamoji galia yra ypač naudinga gležnai vaikų odai.

KOMPONENTAI
Arnidol sun apsaugos gležną jūsų mažylio odą, kad jos nepažeistų saulės spinduliai. Arnikos žiedų, taukmedžio sviesto ir mineralinių filtrų dėka akimirksniu suteiksite itin aukštą apsaugą. Tai idealus saulės kremo sudėties papildymas, puikiai tinkantis veido, pečių ir iškirptės srities apsaugai nuo saulės paplūdimyje ir barjerinė apsauga nuo saulės spindulių pasivaikščiojimų metu ar parke.

NAUDOJIMAS
1. Tolygiai paskirstykite kremą ant saulės veikiamų vietų: veido, iškirptės, rankų, pečių.
2. Pakartotinai tepkite tiek dažnai, kiek reikia.

SVARBU!

Atsargumo priemonės

Jei vykstate su vaiku į paplūdimį, pasivaikščioti į parką, ar kitur, kur jis daug laiko praleis saulėje, nepamirškite patepti kremo Arnidol sun. Kremas naudojamas tik išoriškai, stenkitės, kad jo nepatektų į akis ir gleivines, ir kad jūsų vaikas jo neprarytų. Atminkite, kad per didelis buvimas saulėje yra didelis pavojus sveikatai. Rekomenduojama naudoti vaikams nuo 3 mėnesių.

Arnd3
1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti