• −20%

Arnidol Pic

12,50 €
10,00 € Sutaupote 20%
Su mokesčiais

Arnidol® pic - arnikos žiedų ir 6 kitų natūralios kilmės veikliųjų medžiagų, tokių kaip bosvelijos derva ir kalaminas (mineralinės kilmės), derinys, greitam mažylių odos nuraminimui po vabzdžių įkandimų.

Kiekis

 

Saugumo politika

 

Pristatymo politika

 

Grąžinimo politika

ARNIKA
Tai Vidurio ir Pietų Europoje aptinkamas augalas. Jis turi geltonus žiedus, kurie dėl teigiamų savybių odai yra svarbiausia augalo dalis. Arnika minkština, drėkina ir ramina odą.

BOSVELIJA
Augalas, kilęs iš sausringų ir kalnuotų Indijos vietovių, tūkstančius metų naudojamas tradicinėje Ajurvedos medicinoje. Bosvelijos aromatinės dervos turi odai naudingų savybių.

KALAMINAS

Tai mineralas, kurio savybės teigiamai veikia odą. Svarbiausia, kad kalaminas puikiai malšina niežulį, sukeltą vabzdžių įkandimų.

Komponentai
Magišką Arnidol pic galią lemia natūralių ingredientų – arnikos, bosvelijos ir kalamino – derinys. Jis padeda nuraminti sudirgusią odą po vabzdžių įkandimų ir akimirksniu ją atgaivinti.

NAUDOJIMAS

1. Tepkite švelniai masažuodami pažeistą vietą.
2. Pakartotinai tepkite tiek dažnai, kiek reikia.

SVARBU!

Arnidol pic naudokite ant pažeistos vietos, tepdami sukamaisiais judesiais. Galite naudoti pagal poreikį. Nenaudokite ant atvirų žaizdų, venkite patekimo į akis ir stebėkite, kad Jūsų vaikas produkto neprarytų. Rekomenduojama naudoti vaikams nuo 3 mėnesių.

Arnd2
38 Prekės

Jums taip pat gali patikti